A2 liga pobjeda, kadetkinje tijesno poražene

U nedjelju popodne, u našoj 25ici, naša ekipa (MEDVEŠČAK II)koja nastupa u A2 ligi van konkurencije, pobijedila je gošće iz Koprivnice. Rezultat je bio 71:54, a po četvrtinama 14:17, 24:15, 16:13, 17:9. Opet su naše seniorke predvodile svoju ekipu do pobjede (Franić, Arežina), ali se njima priključila i Kolovrat (10koševa). Druga i četvrta četvrtina su bile prevaga u utakmici. Naše cure u A2 ligi sada čeka gostovanje u Zaprešiću protiv Jabuke, u nedjelju. Zasada držimo čvrstu treću poziciju na tablici, a cjelokupnu tablicu možete vidjeti u Izborniku pod STATISTIKA.

Kadetkinje Medveščaka nisu bile toliko uspješne. U utakmici protiv Folke Borovje izgubile su rezultatom 56:61. Zadnju četrvtinu našim je curama izgleda ponestalo snage i koncentracije pa su je izgubile rezultatom 9:22! Ipak malo previše… Kadetkinje se trenutno nalaze na 4. mjestu na tablici sa 4 boda. Slijedeće kolo igra se derbi sa Trešnjevkom i to 5.11. SRETNO CURE!!