Medekice 2004.godišta prvakinje

I dok su juniorke “malo podbacile” na juniorskom državnom prvenstvu te završile na petom mjestu, najmlađe košarkašice točnije one mlađe od 12 godina, neprikosnovano su postale prvakinje grada Zagreba. Bez ijednog poraza u ligi sportskih škola, u ukupno 11 utakmica…Ovaj preveliki uspjeh za naš klub komentirao nam je njihov trener Željko Alatović:

Selekcija sportskih škola, U-12, u natjecanju prvenstva Zagreba osvojila je uvjerljivo 1. mjesto.U jedanaest kola  zabilježeno je isto toliko uvjerljivih pobjeda i impozantna koš razlika + 500.Rezultat ove generacije je nastao kroz kvalitetnu selekciju koju je napravio prof. Čedo Majstorović i nakon koje je stvorena ova momčad koju je preuzeo Željko Alatović. Većinu igračica ove selekcije čine učenice OŠ Kajzerica koje su pod vodstvom Željka Alatovića i Čede Majstorovića osvojile, također, bez poraza prvenstvo Zagreba u natjecanju osnovnih škola u uzrastu V. i VI razreda,te nakon polufinala u Novigradu Podravskom plasirale se na Državno prvenstvo koje se 03-05.06.2016.g. održava u Vinkovcima. “

SastavKlara Bišćan, Ivona Jakovljević, Ivana Škeva, Matea Bilić Prcić, Anabela Jakelić, Marina Dumenčić, Mia Bagarić, Mare Brajević, Lana Panza, Simona Posarić, Lara Krajnović.