Medveščak-Badel 1862 ( 85 – 54)

Kako sam i najavljivala bila je ovo jedna malo lakša utakmica za našu ekipu. Već na poluvrijeme cure su otišle sa +44 (63 – 19)! U drugom poluvremenu, igru su vodile najmlađe cure Tepeš, Uzelac i Petrak. Tu se najbolje snašla Lana Tepeš (2000.godište!) sa hrabrim ulazima pod sami koš pa je tako i došla do 7 postignutih poena. Bravo, Lana!

Cilj je postignut – pobjeda je upisana, cure se nisu previše izmorile, a ono što nas posebno veseli jest da je Ružica ozdravila i da će biti spremna za sutrašnju utakmicu sa Zadrom. Po meni će to biti jedna dobra utakmica, koju naše cure moraju odigrati koncentrirano od početka do kraja, jer ovaj  protivnik neće opraštati opuštenost do samog kraja utakmice.

Naše dvije igračice utakmicu protiv “svojih” zadranki vide ovako:

IVA BOROVIĆ (cap.): ” Biti će nam to treća utakmica u pet dana, ali rezultatski najvažnija.Vjerujem da je ostalo jos svježine u našim redovima i da ćemo biti jači za Ružicu, a samim time i jednom rotacijom više i tako uspjeti “prekriti” umor. Očekujem rastrčane zadranke, ali naša pobjeda ne bi trebala doći u pitanje.”

ANJA MAJSTOROVIĆ:Očekujemo sutra utakmicu jakog intenziteta. Zadar je vrlo kvalitetna ekipa i sigurno će biti teško uz to što je nama ovo treća utakmica ovaj tjedan! Respektiramo njihovu ekipu, a nama je plus što nam se Ružica vraća nakon bolesti. Pripremile smo se za dobru utakmicu i nadamo se pobjedi.

Nadamo se da će ove najave privući publiku na Pešćenicu!