Pobjeda protiv Grosuplja

IMG_6282U jednoj napetoj utamici, ali izvrsnoj atmosferi na Pešćenici cure su došle do prve pobjede u Regionalnoj ligi. Medekice su bile bolje od Grosuplja 68 – 63. Po četvrtinama je to igledalo ovako: 12:19, 15:15, 25:17, 16:12.

Izjednačeno prvo poluvrijeme, a treća četvrtina, koja je prije bila uvijek slaba točka našim curama, započela je baš onako kako smo priželjkivali. Šut je krenuo, sjevalo je sa svih strana, prednjačile su Borovićka i Ružica. U tu igru dobro su se uklopili i naše razigravačice, ali i skakačice Nina i Anja. Treća četvrtina bila je prelomnica. Zadnje 4 minute igralo se s koša na koš, u čemu je naš klub ovog puta bio uspješniji. Sve u svemu jedna vrlo zanimljiva i dinamična utakmica, koju je naša igračica Anja Majstorović ovako vidjela: “Napeta utakmica do samoga kraja i naša prva ovosezonska pobjeda u regionalnoj ligi. Iako smo u utakmicu ušle previše ukočeno, probudile smo se navrijeme pogotovo u obrani te preokrenule rezultat u našu korist. To nam je, naravno, odmah donijelo i sigurnost u napadu. “

Na krilima ove pobjede, cure kreću u subotu prema Slavonskom Brodu. Kompletnu statistiku pogledajte na donjem linku: