PORAZ JUNIORKI OD ORKE

U  IX. kolu  I. ženske juniorske lige HRL centar, u susretu koji je odlučivao o plasmanu na Prvenstvo Hrvatske, Orka je i drugi put savladala naše juniorke. Ovog puta s puno većom razlikom nego u prvoj međusobnoj utakmici.

Na kraju prvog poluvremena naše juniorke su imale zaostatak od 10 koševa (43:33).

Odlučujuća je bila 3. četvrtina koju je Orka dobila rezultatom 31:13 i tako  „prelomila“ utakmicu u svoju korist.

Tijekom cijelog susreta naše juniorke nisu uspijevale pronaći odgovarajuću igru kojom bi ugrozili pobjedu Orke.

Vrijedno je spomenuti našu Ivonu Jakovljević koja je u utakmici postigla 31 poen.

Do kraja prvenstva naše juniorke očekuju još dva susreta, protiv ŽKK Folke Borovje i ŽKK Trešnjevka 2009.

ŽKK ORKA – ŽKK MEDVEŠČAK 86:68 (24:18; 19:15; 31:13; 12:22)