Prvi dan turnira u Zenici

unnamed-17
Nina i Anja zaustavljaju Natašu Popović

Sinoć je odigrana prva utakmica Memorijalnog turnira Amne Fazlić, na kojoj je naš klub igrao protiv organizatora turnira košarkaškog kluba Čelik. Nažalost, naše su curke izgubile utakmicu rezultatom 69:59 (20:17, 22:12, 13:21, 14:9). Međutim, moram napomenuti da su na turnir otišli bez Ive Borović i Ive Todorić! Uz to košarkašice Čelika izvele su čak 30 slobodnih bacanja.

To bi značilo da su naše cure pokazale veliku želju i volju, i naravno ono što je oduvijek krasilo igru Medveščaka jest činjenica da cure nikad ne odustaju. Tako je i bilo u trećoj četvrtini kada su naše cure stigle, sa 29 koševa na poluvremenu, do rezultata 55:50! Zadnja četvrtina pokazala je mali pad snage i koncentracije kod naših cura, ali vjerujem da će danas u 14 sati pokazati još jednu dobru igru protiv Partizana. Najbolje cure u našim redovima bile su Nina Premasunac sa 16 koševa te Patricia Bura i Anja Majstorović sa po 11 koševa.

Samu utakmicu sinoć je komentirao trener Braslav: “Vrlo sam zadovoljan večerašnjom igrom, pogotovo voljom i htijenjem, za svaku pohvalu. Pet minuta prije kraja gubili smo samo 59:57, ali teško je pobijediti utakmicu u kojoj imamo skraćeni roster, a i tri igračice iz petorke su nam izašle van sa 5 osobnih pogrešaka.”