Težak poraz u Beogradu

77:48 rezultat je sinoćnje utakmice u Beogradu. Naše su se cure držale odlično prvo poluvrijeme, čak i otišle na poluvrijeme sa malom prednosti (32:35). Treća četvrtina je priča za sebe. Izgleda da ih prati stara boljka – loš ulaz u drugo poluvrijeme, a kao rezultata treća četvrtina za zaborav u kojoj su naše cure izgubile 24:2! U toj je četvrtini proradila obrana Koraća, mlade cure su se malo izgubile u toj agresiji, te je sve rezultiralo velikim brojem protivničkih kontri. Zadnja četvrtina odraz je mladih snaga oba kluba, a završila je rezultatom 21:11. Ipak se vidi koliko nam fali Ružica, jer bi to, vjerujem,  bila jedna sasvim drugačija utakmica.

Najbolje u našim redovima bile su Patricia Bura sa 14 poena (7 skokova) i  Nina Premasunac sa  11 koševa (9 skokova).

Ovu utakmicu polako ćemo zaboraviti te se okrećemo petku u kojem dočekujemo ekipu iz Skoplja. Ovo kolo (4.) nam se malo promijenio. Naime, Badel 1862 iz Skoplja tražio nas je da odigramo sada u petak utakmicu s njima, jer oni igraju u Sloveniji, pa smo pristali. Nadamo se jednoj malo lakšoj utakmici u kojoj će naše najmlađe cure opet imati priliku dobiti veću minutažu.