POBJEDA U PULI!

U izjednačenoj utakmici punoj preokreta naše cure su zasluženo savladale ŽKK Pula 76:79.Nakon odličnog otvaranja naše cure su prvu četvrtinu riješile u svoju korist 27:16.Puljanke su odgovorile boljom igrom u drugoj četrtini i zahvaljujući Sari Borić i Kelli Shauth dobile prvo poluvrijeme 38:36.

U nastvaku se ekipe smjenjivale u vodstvu da bi 6 min prije kraja Pula otišla na +8 (71:63).

Tada je naša kapetanica Ana Petrak sa 9 poena kreirala našu seriju od 11:0 za preokret. U uzbudljivoj penal završnici, naše cure su došle do 76:79,a Borić tricom nije uspjela izboriti produžetak.

Kod naših cura najbolje su bile Strize sa 28 poena i Petrak sa 25 poena i 7 asistencija.

Kod Pule standardno najbolja bila je Schrauth s 28 poena i 13 skokova.

ŽKK Pula_Moviter – ŽKK Medveščak 76:79 (16:27;22:9;22:21;16:22)

Medveščak: Petrak 25, Skorić 1, Hajdin 14, Strize 28, Uzelac 7, Tepeš 0, Jakovljević -, Mandić 4, Mrdalj 0, Nimac 0, Livajušić -.