RAGUSI POČETNA PREDNOST…

ŽKK RAGUSA – ŽKK MEDVEŠČAK 73:53 (22:22; 16:10; 21:11; 14:10)

U prvoj utakmici finala doigravanja naše djevojke su gostovale u Dubrovniku i izgubile rezultatom 53:73.

Nakon izjednačene prve četvrtine (22:22), te relativno dobre druge četvrtine, Ragusa je na poluvremenu imala 6 razlike(38:32).

U drugom poluvremenu Ragusa koristi lošu igru naših djevojaka, s velikim brojem izgubljenih lopti i slabim skokom  te izuzetno slabom obranom, odlazi na 15 razlike  čime je utakmica bila riješena.

Kuriozitet utakmice je činjenica da je Ragusa imala 83 pokušaja šuta prema naših 48!

Nerješiva zagonetka za naše djevojke je bila Romana Stojanović sa šutom 10:10 iz igre.

Kod naših, bolja od prosjeka je bila Strize sa 15 poena.

Druga utakmica se igra u srijedu 05.svibnja u ŠSD Peščenica s početkom u 18,00 sati.

( Za utakmicu je osiguran live stream jer zbog epidemioloških mjera publika ne može prisustvovati! )