Seniorke nižu pobjede

dji_0265

U subotu su naše cure igrale protiv Žkk Split. Utakmica je počela na vrijeme, ali su se cure malo kraće zagrijavale, jer nismo imali pristup u dvoranu na vrijeme. I tu dolazimo do prvih problema igranja u SD Dubrava…Kod nas u Peščenici se takve stvari nisu dešavale, pa se zahvaljujemo ekipi Splita na strpljenju i razumijevanju! Na kraju su naše medekice dobile utakmicu rezultatom 83:48. Ozbiljnije minute dobile su naše mlađe cure, i možemo biti mirni s te strane jer se one razvijaju u prave španerice 🙂 BRAVO CURE!!  U nastavku teksta slijedi STATISTIKA:  https://www.hks-cbf.hr/statistika/?WHurl=%2Fcompetition%2F34596%2Fmatch%2F2140555%2Fboxscore%3F

U nedjelju su igrane dvije utakmice 5.kola I. Ženske juniorske lige. Naše cure igraju sa dvije ekipe, pa je Medo I bio malo uspješniji od Mede II. rezultat i statistika slijede na poveznici: https://ksz-zagreb.hr/zenska-kosarka/juniorke-pobjede-medvescaka-i-zagreba-49187

U15 – PREDKADETKINJE – nakon jako dobre utakmice protiv Orke, cure su ipak bile preslabe za Folku. Krajnji rezultata 26 – 60 za cure iz Borovja. Sama trenerica je na početku sezone razmišljala da ipak igra drugu ligu sa trenutnom ekipom, jer je većina prošlogodišnjih cura otišla iz našeg kluba, pa je ova skroz nova ekipa složena od nule za par mjeseci. Međutim, za nekolicinu cura iz ekipe, bi ta liga bila prelagana. Nadamo se samo da ih ovi visoki porazi neće demotivirati, nego upravo suprotno- natjerati ih da rade više, bolje, jače 🙂

Na kraju, najmlađe medekice U12 pobijedile su ekipu Jabuke iz Zaprešića rezultatom 24 – 8. BRAVOOOOO!