PORAZ JUNIORKI KOD TREŠNJEVKE 2009

U 5. kolu ŽENSKE JUNIORSKE HRL CENTAR I. LIGE, naše su juniorke gostovale kod ŽKK Trešnjevka 2009. i zabilježile poraz 85:50.

Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj utakmici i možda je i najbolje poluvrijeme koje su naše djevojke do sada odigrale u ligi.

Trešnjevka je prelomila utakmicu u 3. četvrtini kada su naše djevojke imale previše izgubljenih lopti, a posljedično,  protivnice dolazile do laganih koševa.

ŽKK TREŠNJEVKA – ŽKK MEDVEŠČAK 85:50 (19:17; 21:17; 28:9; 17:7)

ŽKK Trešnjevka 2009: Tea Josipović 18, Tihana Pavičić 14, Petra Brtan 12, Dorja Žaja 10, Nika Rodek 9, Lorena Bačevina 8, Melani Jurković 7, Dalija Stabile 5, Lucija Banović 2.

ŽKK Medveščak: Ivona Jakovljević 20, Matea Bilić-Prcić 13, Bianca Livajušić 7, Ivona Leovac 5, Lana Panza 3, Anabela Jakelić 2, Hana Vranić 0, Klara Bišćan 0, Marina Dumenčić 0, Ivana Škeva 0, Marta Ljubas 0, Simona Posarić 0.

Utakmice naše juniorske ekipe možete pogledati na njihovu Youtube kanalu!