JUNIORKE: PORAZ U TRNSKOM

ŽKK Zagreb – ŽKK Medveščak 72:59 (20:13; 14:16; 14:11; 24:19)

U 6.kolu I. ženske juniorske lige, Zagreb je slavio protiv naših djevojaka.

Loše otvaranje 1. četvrtine uz nekoliko promašenih otvorenih šuteva i polaganja su uvjetovale prednost ŽKK Zagreba. 2. i 3. četvrtina su protekle u izjednačenoj igri. Nekoliko puta su naše djevojke došle do 2 koša zaostatka, zadnji put 6:30 minuta prije kraja utakmice. Ovim porazom naše juniorke za sada imaju jednu pobjedu u dosadašnjem tijeku lige. Bolje od ostalih su bile Ivona Jakovljević sa 16 postignutih koševa te Lucija Krajinović i Matea Bilić Prcić sa 14 koševa.

ŽKK Zagreb: Nicole Vogrinc 14, Nikolina Vlašić 13, Kristina Jurič 10, Sara Menalo 8, Marta Terze 7, Eva Marija Grgić 6, Korina Lujić 6, Zara Krešan 6, Monika Damjanović 2, Iva Međugorac 0, Petra Nardelli 0, Klara Senegačnik 0.

ŽKK Medveščak: Ivona Jakovljević 16, Lucija Krajinović 14, Matea Bilić-Prcić 14, Bianca Livajušić 6, Lana Panza 5, Ivona Leovac 2, Anabela Jakelić 2, Dora Perić 0, Simona Posarić 0, Klara Bišćan 0, Marina Dumenčić 0.